Hallo allemaal,
Ik zal me eerst even voorstellen: ik ben Marc Peters uit Ravenstein. Ben sinds 2 maanden lid van de sparta bromfietsclub. In het clubblad van vlgd maand lees je wat meer over me. :)
Ik werd lid nadat we de sparta clubstand zagen op de bromfietsbeurs in het autotron.
Ik heb met wat vrienden 5 sparta bouwpaketten uit een nalatenschap gekocht en nu zijn we druk onderhanden om er weer hele brommers van te maken! We hebben er nu 3 klaar: een 64er GH50 grand sport, een 65er GI50 sport en een sparta sport uit '67. Elke woensdagavond is onze brommersleutel avond. Met een biertje en wat ouwehoeren vliegt de tijd. Zo ook gister dus.
We zijn nu een van mijn vrienden met zijn GI50 aan het helpen omdat hij te weinig tijd heeft. We willen nl eind juni ons jaarlijkse mannenweekend op de brommer doorbrengen, een soort topgear tocht met opdrachten. En hij moet ook mee natuurlijk! vandaar dat we hem -niet als topgear- wat helpen net opbouwen.
We missen alleen de zijkappen om de motor en de halve maantjes boven de achter veerdempers. Heeft iemand toevallig een setje liggen? Mag best in minder goede staat zijn, we zijn met alles geholpen!
Alvast bedankt!
Marc
Ps zodra ik door heb hoe het werkt met foto's hier plaats ik een paar plaatjes. :)